Foscam

13 July, 2020

Foscam

WYGRANI

W luksusowym apartamencie znaleziono młodą kobietę siedzącą na krześle przy stole zastawionym na dwie osoby?okazało się, że wygrała 34 miliony dolarów w loterii? chodziła też na mitingi grupy wsparcia dla podobnych jej milionerów, którzy nie radzili sobie z nagle otrzymanym ogromnym majątkiem? w trakcie śledztwa wyszło też na jaw, że kobieta miała romanse z co najmniej trzema równie bogatymi mężczyznami, co ona?faceci byli ogromnie szczęśliwi, bo zdawało im się, że kocha ich (oczywiście żaden nie wiedział o pozostałych)dla nich samych a nie dal ich pieniędzy, bo przecież sama była ogromnie bogata?tylko, że po odciskach palców w końcu Okazało się, że była naciągaczką? pomagała jej mało wytworna para, która opowiedziała o jej facecie Lennym?
Rachel zamieszkałą z Charliemu i Tedem pod warunkiem, że o nic jej nie będą pytać,?ale po jakimś czasie sama wróciła do tematu?zdała sobie w końcu sprawę (wszyscy przez długi czas ją w tym utwierdzali), że to nie Charlie zabił jej rodzinę?
Kevin próbuje porozmawiać z Dani i pocałunku, jaki im się przytrafił podczas trzęsienia ziemi, ale Reese udaje, że nie było żadnego pocałunku?

Pozostałe artykuły:

WYGRANI
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)
Previous article
DANI I RICK
Next article
Barmani na Wesele
About the author
related articles