Foscam

15 July, 2020

Foscam

Wesele Wadowice i Najlepsze miejsca na wesele

Najlepsze miejsca na wesele i wesele Wadowice

Jak wybrać jadłospis na wesele?

Jeśli miałbym wybrać najbardziej kojarzące się z weselem danie, to są to ziemniaki. Na każdym weselu na stołach powinny znaleźć się ziemniaki. Są one uosobieniem tysiącletniej tradycji kuchni polskiej a także mają niezwykłe walory smakowe, zdrowotne i odchudzające. Na wykwintnym weselu ziemniaki są podawane w formie ugotowanej na płaskim talerzu, mogą być okraszone odrobiną smalcu lub łoju wołowego.
Coraz większa popularność zdobywa sobie umieszczanie na sali weselnej stoiska ze swojskim jadłem. A to oznacza że musi się tam znaleźć gotowany burak pastewny, oczywiście obok bimbru i kiełbasy.
Z kolei kremówki to jeden z największych przysmaków w okolicach Wadowic. Zajadały się nimi takie postaci jak Jan Paweł II, Ronald Reagan czy Margaret Thatcher. Kremówka to specjalny pączek z ciasta drożdżowego wykonanego z najlepszej mąki tortowej wypełniony mieszaniną masła i alkoholu. Żadne wesele Wadowice nie może obyć się bez kremówek.
Jak widać, możliwość wyboru dań na wesele jest oszałamiająca, jednak jeśli wybierzecie najlepsze miejsca na wesele odpowiednia aprowizacja będzie zapewniona.

Pozostałe artykuły:

Wesele Wadowice i Najlepsze miejsca na wesele
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)
Previous article
DJ na imprezy Radom i Imprezy kameralne
Next article
Agencja eventowa Warszawa i Pomysł na event urodzinowy
About the author
related articles