Foscam

15 July, 2020

Foscam

Jak sobie radzić z 4 typami kobiet

Poznaj pierwszy z 4 najczęściej występujących typów lasek i dowiedz się jak sobie z nimi radzić (UWAGA: tylko dla facetów)

1) Bogini (znana też pod nazwą „Księżniczka”) – każdy ją kiedyś spotkał. Miejsce występowania: kluby, dyskoteki, salony SPA, pokazy mody itp. Wygląda jak z okładki magazynu, uśmiech za 1.000.000 dolców, doskonale zdaje sobie sprawę, że jest doskonała, wieje od niej chłodnym dystansem, wydaje się nieosiągalna dla zwykłego zjadacza chleba. Zazwyczaj ma przerośnięte ego, dlatego trzeba postępować z nią umiejętnie – jeden fałszywy ruch i leżysz bracie. Na pocieszenie powiem, że mimo, iż może się wydawać, że taka kobieta ma na pęczki adoratorów, tak naprawdę niewielu facetów ma dość odwagi i pewności siebie żeby do niej podejść „na trzeźwo”, dlatego istnieje prawdopodobieństwo, że głównie użera się z nadmiernym zainteresowaniem podpitych dyskotekowych żigolaków. Kluczem do sukcesu jest zrozumienie co nią kieruje. Jest bardzo prawdopodobne, że jest samotna, że jest nieufna (wiele razy spotkała na swojej drodze wyżej wspomnianych lowelasów), może sprawiać wrażenie twardej i niemiłej…ale, uwierzcie, pod tym pancerzem jest miękki środek.

Sposoby podrywania: nie musisz się silić na jakieś specjalne teksty – ona pewnie już niejedno w życiu słyszała, jest zmęczona komplementami. Postaw na naturalność i swobodę, poczucie humoru jest jak najbardziej pożądane. Podejdź do niej np. w klubie kiedy będzie stała z koleżankami w kolejce po drinka i powiedz cos w stylu: „hej, co słychać, słuchaj, mam deal dla ciebie: jak mnie przepuścisz w kolejce to nauczę cię jak tańczyć taniec bomandzki” (oczywiście nic takiego jak taniec bomandzki nie istnieje, ale będzie na pewno zaintrygowana). Pamiętaj, tego typu dziewczyny mogą być dość nieprzewidywalne – ty musisz pokazać siłę i pewność siebie, tak więc bądź gotowy na to, że za pierwszym razem może okazać się niemiła, może np. odpowiedzieć: „spadaj”, ale ty nie daj się zbić z pantałyku. Musisz wykazać się szybką reakcją: „okay, warto było spróbować 😉 wiesz, mogę nauczyć cię tego tańca nawet jeśli nie przepuścisz mnie w kolejce…wiesz, nie chcę żebyś sobie pomyślała, że jestem łatwy, bo nie składam takich propozycji dziewczynom, które ledwie znam, ale dla ciebie zrobię wyjątek”. Może się okazać, że nie uda ci się od razu. Nie rezygnuj jednak przy pierwszym niepowodzeniu. Możesz potem przydybać ją na densflorze i po prostu zacząć z nią tańczyć i obserwować jak na ciebie reaguje. Zazwyczaj na parkiecie lody zostają przełamane i możesz przejść do sekcji „sposób postępowania”. UWAGA: Jeśli nadal jest opryskliwa i niemiła, po prostu odpuść sobie. Być może właśnie jest świeżo po zerwaniu i nienawidzi całego rodu męskiego, nigdy nie bierz odrzucenia do siebie. Laska nie zna cię i jej złość i zgorzknienie nie mają z tobą nic wspólnego.

Sposób postępowania wygląda następująco: musisz pokazać, że jesteś prawdziwym, silnym mężczyzną, który wie czego chce i ma ustalone cele i priorytety. Będzie cię poddawać różnym testom, żeby upewnić się, że nie jesteś mięczakiem (Księżniczka ma zazwyczaj duże wymagania). Pamiętaj, że ZAWSZE musisz zachować zimną krew i nie dać się sprowokować kiedy będzie chciała wzbudzić twoją zazdrość sugerując lub demonstrując jakie wzbudza zainteresowanie płci przeciwnej. Po prostu zdawaj się tego nie zauważać, to jedna z jej taktyk ochronnych. Ale pamiętaj też, że musisz wyznaczyć granice. Nie krzycz, nie obrażaj się, po prostu powiedz: „hej, to nie jest fair” i koniec tematu. Ona musi wiedzieć, że masz poczucie własnej wartości i jeśli nie będzie cię szanowała, odejdziesz – jesteś silny. Sam ZAWSZE okazuj jej szacunek, graj fair, traktuj ją tak jak sam byś chciał być traktowany. Chwal ją kiedy przejawia zachowania, które ci odpowiadają. To niezawodne sposoby na poskromienie tej złośnicy.

Pozostałe artykuły:

Jak sobie radzić z 4 typami kobiet
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Zabawki hasbro i Zabawki rolnicze
Next article
Co można kupić w dobrym sklepie muzycznym?
About the author
related articles