Foscam

15 July, 2020

Foscam

Foscam fn3104w-b4-1t 720p

Bezpieczeństwo na oku
Czasy, w jakich przyszło nam żyć tylko pozornie należą do bezpiecznych. Wprawdzie wojny w naszej części świata należą już do rzadkości, jednakże niebezpieczeństwo czyha gdzie indziej. Problemem stała się przestępczość, tym bardziej że złoczyńcy stają się coraz bardziej zuchwali i zdeterminowani. Nie bez znaczenia jest także spowszechnienie przemocy, która atakuje ludzie z ekranu telewizora, gazet, filmów i wszelkich innych produktów masowej kultury.

Aby zabezpieczyć własne domostwo przez niepożądanymi intruzami, w tym także przed złodziejami warto zatem wyposażyć swoją posesję w system monitoringu. Najlepszym wyborem będą w tym przypadku produkty firmy Foscam, znanego na całym świecie i uznanego producenta kamer i całych systemów monitorowania.

Dobrze skonstruowany zestaw monitoringu pozwoli na kompleksowy nadzór nad domem i jego otoczeniem. Dzięki podłączeniu systemu do sieci internetowej możliwe będzie oglądanie obrazu, jaki rejestruje dowolna kamera, na ekranie własnego smartfona, dzięki czemu w każdym momencie można będzie sprawdzić, czy nikt niepowołany nie kręci się w pobliżu chronionego w ten sposób domu.

Pozostałe artykuły:

Foscam fn3104w-b4-1t 720p
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)
Previous article
Foscam 8918w firmware
Next article
Foscam oprogramowanie po polsku
About the author
related articles